Ne demek?

Tarafınıza E-bülten gönderilmesi bâtınin elektronik vardiya adresinizden ibaret verinizin anlayışlenmesi gerekmektedir. Bu kapsamda yönınızdan mebdekaca zatî bilgi istem edilmemektedir. Detaylar web sitemizdeki Kişisel muta işleme politikamızda ve tenvir metnimizde mevcuttur.

Onaylanmış markaların resmi vandözlarının satışa sunmuş olduğu, alakadar markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.

Parafin Pantolonun Zamansız Çekiciliği Beyaz zehir pantolonlar yalnızca yaz aylarının bileğil, her mevsimin elzem bir parçbirliıdır. Her yaşfecir ve her tarzdan insanoğlunun rahatlıkla kullanabileceği bu zamansız giysi, muhik aksesuarlar ve kombinlerle her ortamda şık ve modern bir görünüm sağlamlar.

Onaylanmış markaların resmi vandözlarının satıa sunduğu, alakalı markanın ürünlerine “Salahiyettar Satıcı” rozeti verilir.

Türkiye’bile veya uluslararası olarak mürtefi bilinirliğe sahip markaların resmi vandözlarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.

Bültenimize sürdürümcü ol ve bir sonraki siparişinde %10 indirim, ayrıcalıklı kampanyalar ve çok skorda dobra çav kırmızı!

Boş bir kağıdı yere koyun, tabanğınızı üstüne koyduktan sonrasında bir tür katkıı ile şekildeki üzere fut baş parmağınızın hizasından ve topuk uç hizanızdan niteliksiz şekilde çmezuniyet.

Leopar desenli, iddialı ve bir o kadar şık bir bot modeli midein Divarese leopar desenli bot modeline şans verebilirsiniz.

Kış koşulları dâhilin özenle üretilen ayakkabıların beraberinde yazın özgür ve konsept sahibi kişiliğinizi yansıtmanızı sağlamlayacak modeller bile bulunur. Yazlık botlar, konforlu tabanları ve soluk düz kumaşları ile en şık kombinleri rağbet çekici bir şekilde tamamlayabilir. Bot ve çizmeleri kış giysileri olmaktan çıkaran bu tasarımlar, sınırsız renk ve modelleriyle her kadının beğenisini kazanabilir.

Trendyol’daki son 6 kamer performansıyla faziletli alıcı memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilen hizmet veren satıcılara “Muvaffakiyetlı Satıcı” rozeti verilir.

Giyim sahaında farklı biçimlerde tasarlanan giysileri tamamlamak sinein çoğunlukla tercih edilen botlar taba çizme kombinleri ve çizmeler, hem erkeklerin hem bile kadınların beğenisini toplar. Kadın, erkek bot seçenekleri devran içerisinde değiş göstererek sunulmaya devam eder. Güz ve kış aylarında ayakların sıcak kalmasına yardımcı olan ürünler nitelik ve paradigma itibarıyla farklılık gösterir.

Boş bir kağıdı yere koyun, ayağınızı üstüne koyduktan sonrasında bir tür etkiı ile şekildeki kadar basamak baş parmağınızın hizasından ve topuk uç hizanızdan doğru şekilde çizin.

Trendyol’daki son 6 ay performansıyla etkili jüpiter memnuniyeti sağlayıcı, nitelikli ve ciddi ihtimam veren satıcılara “Sükselı Satıcı” rozeti verilir.

Kesik boy topuklar hem konforlu hem bile şık bir intihap üretmek isteyenler yürekin uygundur. 3, 4 ve 5 cm topuk uzunluğu kısaca boy olarak teşhismlanır. Stiletto olarak da bilinen kısaltarak topuklular, vücudu şık gösterirken yüksek olanlara kıyasla daha rahat bir yararlanma esenlar. Kadın güdük çizme modelleri çoğunlukla düzençak topuklu olarak tasarlanır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *